Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat Açıklaması

Haber Tarihi : 06.08.2018 17:47:12 Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Malatya’yı engelsiz bir şehir yapma yolunda devralmış olduğumuz bayrağı daha ilerilere taşıma gayretindeyiz” dedi.
A +   A -

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Malatya Malatya Malatya Türkiye’de önde gelen illerden biri durumunda. Büyükşehir Belediyemizin devam eden projelerinin tamamlanmasının ardından Malaya’nın Türkiye’de örnek gösterilecek bir il konumuna geleceğine inanıyorum. Ayrıca yapılan bu hizmetlerin işlevselliği çok önemli. Bugün burada 200’ün üzerinde engelli sporcu kardeşimiz faydalanıyor. Buradaki sporcu kardeşlerimizin uluslararası müsabakalarda derece elde etmeleri bizleri gururlandırmaktadır. Büyükşehir Belediyemiz her noktada engellilere ulaşıyor, engelliler ile toplum arasında engelleri kaldırmak adına güzel projelere imza atıyor. Büyükşehir Belediye Başkanımızı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Malatya Milletvekili Ahmet Çakır ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat merkezdeki engelliler ile yakından ilgilenerek sohbet etti. Ayrıca Milletvekili Çakır ve Başkan Polat Bilek Güreşi Avrupa 3.’sü Muhammet Sefa Bakan ile bilek güreşi yaptı.